19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP

Středa 30.července 2003
Pozor! Změna v konání PCP![BLooDiK]
Vzhledem k tomu, že Lesnická mění majitele a tento týden mají zavřeno, byli jsme nuceni se pro tentokrát přesunout. Takže zítřejší PCP se uskuteční v Pizzerii Felicita v Říční, kde je objednáno na 19:00 8 míst v suterénu. Nemají nás tam moc rádi, tak se alespoň před donáškou jídla chovejte umírněně, pokud nechcete mít kemra ve špagetách ...

Středa 16.července 2003
KPCP Outdoor Open 2003 - přihlášky do turnaje[Nikeman]
KPCP Outdoor Open 2003 se uskuteční v sobotu 9.srpna 2003. Tuhle sobotu odjiždím na dovolenou a jelikož se vracím až za 14 dní, potřebuju včas zarezervovat kurty v Modřanech. Včas znamená právě do soboty a proto chci požádat všechny zájemce o účast na turnaji, aby se přihlásili do tohoto pátku do 12:00 hodin, kdy musím udělat uzávěrku přihlášek a připravit detailní rozpis turnaje. Díky za pochopení.

Středa 2.července 2003
KPCP Outdoor Open 2003 se uskuteční druhý srpnový víkend[Nikeman]
Jedinou sportovní akcí, která se uskuteční o letošních letních prázdninách (s výjimkou dnes proběhlé Zlaté Koule), bude jako již tradičně KPCP Outdoor Open 2003, mistrovství KPCP v tenise. V pořadí pátý ročník se uskuteční opět na kurtech TJ Spartak Modřany, v termínu 9. až 10.srpna (sobota a neděle). Pokud máte chuť zahrát si a v uvedeném termínu máte volno, stačí poslat prihlášku na mou adresu nikeman@kpcp.cz.
Komplexní informace o této sportovní akci naleznete na webu mezi akcemi KPCP.

Senzačními vítězi Zlaté Koule KPCP 2003/1 DJ s Káčou[Nikeman]
Skutečně nečekaným, ale zcela zaslouženým vítězem Zlaté Koule KPCP 2003/1 se dnes večer v bowlingové herně RAN stal DJ, při své historicky první účasti na sportovní akci KPCP. Druhé místo obsadil další nováček Zlaté Koule, Dan a na třetím místě skončil Nikeman. Prvenství v soutěži dvojic získali DJ s Káčou před dvojicí Nikeman - JulDiK. O třetí místo se společně rozdělili páry Dan - Ifča a Liam - Saturnin.
Vítězům Zlaté Koule srdečně blahopřeju a všem ostatním účastníkům děkuju za účast a hlavně za výborné výkony a fair-play hru. Kompletní výsledkový servis z turnaje najdete mezi zápisy z akcí KPCP. Zítra se snad na webu objeví i pár fotek.