17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
18.09.21 01:12  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     




     
První Předchozí Zpět na zápis Další Poslední
   Zájezd do Polska - Osowka a Wlodarz - Fotografie č.1

 
 
Po dlouhé době jsme se zase rozhodli vyrazit za hranice všedních dnů po státech všemi tolik zbožňované EU. Vzhledem k tomu, že jsme vyjeli sice ráno, ale bez žrádla, bylo jasné, že ze států se stane výlet pouze do státu a to sice do Polska.
Jen zde se totiž nachází nadmíru zajímavý komplex podzemních továren z Druhé světové války. Naše gumy tak po trapném přejezdu hranic, kde jsme čekali déle než když jsme ještě v EU nebyli, zamířily směr Soví hory, kde se všechna podstatná podzemní díla tohoto komplexu nacházejí.
Jelikož od doby, co jsme tu byli s BlooDiKem a Kaníkem naposledy, se trochu změnila situace a i sem dorazila tržní ekonomika a politika přestavby a restrukturalizace, dostali jsme možnost shlédnout i části továrny, které v předešlé návštěvě zůstaly našim očím utajeny. Však takovéto speciální prohlídky konají se pouze v určité hodiny, takže nám zbyl čas na pár veselých taškařic na povrchu.
Zde se tedy naše průzkumné komando nachází na zbytcích základu tzv. ''silowni'' což bylo něco ve smyslu tohoto slova. Jestli ho nechápete, pak přesně chápete, k čemu byla uvedená stavba.
Jednotlivé výletníky si tedy zde můžeme představiti u jejich osobních trubek. Zprava:
JulDiK (kterej je někde v shitu místo u svý trupky, BlooDiK, Jindra, Shark, Kaník, Kamil, Hausík, (ossack Jestli jsem někoho spletl, tak sorry, ale máte tak malý péra, že to na tu dálku prostě nepoznám.
 
Velikost souboru: 97,55kB